wersja mobilna
Online: 309 Czwartek, 2017.11.23
Złóż ofertę

MSA Polska Sp. z o.o.

Ul. Wschodnia 5A
05-090 Raszyn (woj. mazowieckie)

tel. 22 711 50 00
faks. 22 711 50 19

www: www.msasafety.com
E-mail: biuro.pl@msasafety.com

Kategorie Firmy - MSA Polska Sp. z o.o.

Pomiary »
Wizyt: 39589
MSA po raz pierwszy na targach BUDMA.
Dodano: 2016-12-22 12:36:15
Serdecznie zapraszamy Państwa na targi BUDMA – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, które odbędą się w dniach 7-10.02. Jak co roku, targi te będą miejscem spotkań i dyskusji biznesowych dla czterech głównych grup profesjonalistów: handlowców, architektów, fachowców oraz inwestorów.


Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stoisko ( Hala 7A, Stoisko 44 ) na targach BUDMA. Będziemy prezentować systemy ochrony przed upadkiem Latchways oraz środki ochrony indywidualnej przeznaczone dla pracowników w sektorze budowlanym.  

Już wkrótce (7-10.02) będą mieli Państwo okazję zobaczyć i przetestować nasze innowacyjne produkty. Na targach BUDMA pokażemy między innymi :

Hełm V-Gard 930  czyli najbardziej zaawansowaną zintegrowaną ochronę głowy i oczu dla pracowników sektora budowlanego. Warto podkreślić że podczas opracowywania tego hełmu firma MSA zrobiła wywiad z ponad 300 użytkownikami końcowymi, co w efekcie dało nam hełm ze zintegrowanymi okularami zapewniający zbalansowaną, nowoczesną, niskoprofilową i zintegrowaną ochronę głowy i oczu – w jednym produkcie. Model ten łączy wbudowane okulary ochronne z inteligentną regulacją oraz innowacyjną uszczelkę gumową. Zapewniają one łatwy montaż na okularach korekcyjnych, jednocześnie chroniąc oczy i nie pozostawiając przy tym żadnych szczelin, co rozwiązuje największy problem użytkowników dotyczący tego typu rozwiązań zintegrowanych. Okulary ochronne mają najwyższej jakości powłoki zapobiegające parowaniu i zadrapaniom.

Urządzenie samohamowne MSA Latchways Mini PFL  najbardziej zaawansowane pod względem technologicznym urządzenie samohamowne na rynku. Produkt jest wyposażony w beztarciowy system hamujący oraz technologię pochłaniania energii wykorzystującą liczne sprężyny radialne – co eliminuje wiele problemów występujących w przypadku konwencjonalnych urządzeń samohamownych, które wykorzystują mechanizmy blokujące ze sprężynami napinającymi oraz system hamujący oparty na sile tarcia. Urządzenie wyposażone w hak zatrzaskowy z podwójnym blokowaniem waży jedynie 1 kg i mierzy 1,8 m długości. Może być używane z całą gamą różnych złączek, w tym stalowym zatrzaśnikiem kutym, karabińczykiem/hakiem i aluminiowym hakiem do rusztowań. Bardzo trwała przezroczysta obudowa z poliwęglanu umożliwia sprawdzenie przed użyciem. Urządzenie to przydaje się szczególnie w przypadku bliskiego zakotwiczenia podczas prac budowlanych i konserwacyjnych lub gdy przestrzeń robocza jest ograniczona.

Słupki  w technologii Constant Force – są one dostępne w ponad 70 konfiguracjach, które można zainstalować na 450 różnych typach dachów. Dzięki rozwinięciu technologii dynamicznej absorbcji energii firma MSA oferuje rozwiązanie łatwe w instalacji na różnych dachach, relatywnie tanie i pewne w swoim działaniu. Słupki  w technologii Constant Force oferują wszechstronność, ponieważ są możliwe do zainstalowania na dachach z aluminium, betonu czy drewna, adaptowalność – instalacja nie zależy od grubości izolacji, łatwość zastosowania  - nawet na starszych typach dachów oraz kompatybilność praktycznie z każdym pokryciem dachowym z wykorzystaniem różnych podstaw.

Zapraszamy na nasze stoisko, aby zobaczyć i dowiedzieć się, jak nasze produkty są wykorzystywane podczas pracy na wysokości oraz na budowach .

Czekamy na Państwa - hala 7A stoisko 44.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: MSAsafety.com 

 


Pozostałe wydarzenia firmy:
MSA ponownie na targach WODKAN
Dodano: 2017-04-05 13:18:34
Nowość -Detektor wielogazowy ALTAIR® 4XR.
Dodano: 2017-02-23 18:15:15
Spotkajmy się na targach SAWO!
Dodano: 2016-03-16 10:16:26